Pośrednik Bezpieczny.pl NNW Szkolne

Pośrednik Bezpieczny.pl - Ubezpieczenie NNW Szkolne

Co roku na pierwszym zebraniu w szkole rodzice stają przed decyzją, czy chcą ubezpieczyć swoje dziecko na polisie NNW Szkolnej oferowanej przez szkołę. Przeważnie tego typu ubezpieczenie kosztuje w granicach 50 zł za rok. W niektórych szkołach o wyborze ubezpieczenia decyduje dyrekcja, a w innych rada rodziców. Czasami są to dobre ubezpieczenia NNW Szkolne, a czasami dyrekcja lub rada rodziców ulegają złudnemu marketingowi lub po prostu "z lenistwa" kontynuują polisę ubiegłoroczną, która wcale nie musi przedstawiać dobrych warunków. Dochodzi tutaj czasami także kwestia funduszy prewencyjnych i darowizn dla szkoły. Pośrednik Bezpieczny.pl doradza, że za składkę 50 zł ubezpieczenie NNW Szkolne powinno mieć sumę ubezpieczenia minimum 20 tysięcy dla trwałych uszczerbków na zdrowiu. Ponadto powinno się zwrócić uwagę na opcje dodatkowe takie jak świadczenie za pobyt w szpitalu czy zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji. Jeżeli nasze dziecko złamie rękę to wypłata z tego tytułu wyniesie paręset złotych. Jednak, aby ręka wróciła do sprawności potrzebne będzie dalsze leczenie i rehabilitacja, których koszty realizowane w formie prywatnego leczenia praktycznie zawsze przekroczą odszkodowanie wypłacone za trwały uszczerbek na zdrowiu. Dlatego bardzo ważne jest, aby ubezpieczyciel refundował również takie rzeczy (w Generali zwrot nawet do 7500 zł). Dodatkowo należy upewnić się, czy ubezpieczenie szkolne działa także w trakcie treningów w klubach sportowych. W Generali jest to standardem, jednak nie każdy ubezpieczyciel ma to w zakresie. To wszystko możesz zapewnić swojemu dziecku już od 30 złotych za rok, zyskując przy tym dodatkowy rabat 10% za Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02202.

Poznaj ofertę NNW dla dzieci w wieku szkolnym w Generali - zyskaj rabat za Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02202

Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02202 - NNW dla Szkół Generali Bezpieczny.pl

Dlaczego ubezpieczenie NNW Szkolne w Generali Bezpieczny.pl jest lepsze?

 • Ubezpieczenie NNW Szkolne jest dostępne w różnych wariantach. Nie jesteśmy już "zablokowani" w obrębie wariantu wybranego przez szkołę. To my decydujemy jak szeroki zakres ochrony ma mieć nasze dziecko.
 • Ubezpieczenie NNW jest aktywne 24h na dobę na całym świecie.
 • Ochrona działa także w trakcie treningów i w klubach sportowych do których uczęszcza nasze dziecko.
 • Ubezpieczenie zawieramy wygodnie przez internet. Możemy zapoznać się z warunkami umowy czego często nie doświadczymy w szkołach.
 • Polisa jest elektroniczna, otrzymujemy ją na adres e-mail oraz do swojego konta klienta. Dzięki temu mamy do niej zawsze dostęp.
 • Nie musimy już chodzić do sekretariatu, wpłacać tam składek, prosić o udostępnienie polisy lub o procedurę zgłaszania szkód.
 • Do dyspozycji mamy wsparcie merytoryczne, którego udziela nam dedykowany Pośrednik Bezpieczny.pl.
 • Korzystamy z uproszczonej ścieżki zgłaszania szkód na podstawie skanów lub zdjęć dokumentów z wypadku i leczenia.
 • Szkody zgłaszamy za pośrednictwem konta klienta, formularza szkód lub na infolinii.
 • Otrzymujesz od nas rabat 10% na całą polisę jeśli przy zakupie polisy podasz Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02202. Rabat otrzymujesz ponieważ jesteś świadomym klientem i dbasz o bezpieczeństwo swoich dzieci.
 • Na jednej polisie możesz ubezpieczyć wszystkie swoje dzieci. Bez względu na to do jakich placówek uczęszczają możesz wybrać dla każdego z nich inny wariant ochrony.
 • Korzystasz z jednej z najlepszych polis ubezpieczenia NNW dla oświaty dostępnej na rynku i na dodatek oferowanej przez wiodącego międzynarodowego ubezpieczyciela Generali.

Pośrednik Bezpieczny.pl tłumaczy co jeszcze warto wiedzieć o ubezpieczeniu NNW szkolnym dla dziecka?

Pamiętaj, że ubezpieczenie NNW Szkolne jest polisą w całości dobrowolną! Szkoła nie może zmusić Cię do ubezpieczenia Twojego dziecka, ani generować problemów typu "bez ubezpieczenia NNW nie puścimy dziecka na wycieczkę szkolną". Tylko i wyłącznie wycieczki poza granice kraju podlegają obowiązkowi ubezpieczenia i wymagane jest przy nich inne ubezpieczenie - ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą.

Jeżeli już zapłaciliśmy za polisę grupową dziecka w szkole, to nadal możemy wykupić mu drugie ubezpieczenie w Generali z rabatem za Kod Pośrednika Bezpieczny.pl. W odróżnieniu od majątku ludzkie życie i zdrowie są niewycenialne. Także w momencie wypadku przysługują nam świadczenia ze wszystkich polis ubezpieczeniowych, które posiadamy. Nikt nie może powiedzieć ile jest warta nasza złamana ręka. w przeciwieństwie do np. rozbitego samochodu.

Pośrednik Bezpieczny.pl sugeruje ostrożność przy polisach z podejrzanie wysokimi sumami ubezpieczenia. Na rynku pojawiły się polisy ubezpieczeniowe z tzw. progresją. Są to oferty, które na pierwszy rzut oka prezentują bardzo wysoki poziom odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń. Jednak wysoka suma ubezpieczenia i świadczenia "do 1000 zł za 1% uszczerbku na zdrowiu" są wypłacane przeważnie dopiero gdy trwały uszczerbek na zdrowiu przekracza pewną granicę, na przykład 75%. Dla osiągnięcia tak wysokiego poziomu uszczerbku na zdrowiu powinny wystąpić łącznie bardzo ciężkie urazy np. dziecko powinno mieć połamane obie ręce, obie nogi, miednicę i kręgosłup. Natomiast dla drobnych urazów na przykład do 25% uszczerbku na zdrowiu obowiązują niższe świadczenia, na przykład 100 zł za 1% uszczerbku na zdrowiu. W ubezpieczeniu Generali nie obowiązują schodki progresyjne!

Należy także zwrócić uwagę na świadczenia za pobyt w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Bardzo często pojawiają się zapisy, że pobyt w szpitalu płatny jest od 1 doby. Jednak pod tabelą świadczeń pojawia się mała gwiazdka i zapis, że faktycznie pobyt płatny jest od 1. dnia, ale pod warunkiem, że dziecko spędzi w szpitalu minimum 3 dni. Oznacza to, że po 2 dniach spędzonych w szpitalu dziecko nie otrzyma od ubezpieczyciela ani grosza. W ofercie Generali pobyt w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku płatny jest już od pierwszego dnia, bez żadnych haczyków!

Zastanawiasz się dlaczego nasza oferta jest tak tania, a w zamian otrzymujesz tak dobre warunki ochrony? Ponieważ Twoja składka w całości przekazywana jest na ochronę ubezpieczeniową i nie finansujesz nią żadnych darowizn czy funduszy prewencyjnych dla osób trzecich.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.Bezpieczny.pl