Pośrednik Bezpieczny.pl Ubezpieczenie NNW Studia OC Praktyki

Pośrednik Bezpieczny.pl - Ubezpieczenie NNW Studenta i OC na praktyki

Podejmując studia na uczelni wyższej studenci często otrzymują możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego NNW studenta. Ubezpieczenia na uczelniach mają różną "jakość". Jedne są ciekawsze, inne z kolei nie oferują nic interesującego w porównaniu z innymi ofertami dostępnymi na rynku. Najczęściej jednak ich zakres sprowadza się do świadczeń za trwałe uszczerbki na zdrowiu. Rzadko spotykane są tu świadczenia za pobyty w szpitalu, czy zwrot kosztów prywatnego leczenia i rehabilitacji. Jeżeli zależy Ci na możliwie jak najwyższych sumach ubezpieczenia oraz jak najszerszym zakresie i dodatkowo chcesz mieć załatwiony temat z ubezpieczeniem OC na praktyki, to Pośrednik Bezpieczny.pl zaprasza Cię do sprawdzenia naszej oferty. Wybierz taki pakiet, który najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Składka za OC na praktyki zaczyna się już od 7 zł za rok! NNW Studenta i OC na praktyki zakupisz także z naszym 10% rabatem za Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02202!

Poznaj ofertę NNW studenta i OC praktyki dla studentów w Generali - zyskaj rabat za Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02202

Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02202 - NNW Studia OC Praktyki Generali Bezpieczny.pl

Dlaczego ubezpieczenie NNW Studenta w Generali Bezpieczny.pl jest lepsze?

 • Ubezpieczenie NNW Studenta kupujesz wygodnie online nie wychodząc z domu.
 • Ubezpieczenie kupujesz wtedy kiedy faktycznie je potrzebujesz. Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się następnego dnia po zakupie polisy i opłaceniu składki.
 • Ubezpieczenie NNW Studia działa przez 24h na dobę na całym świecie.
 • Nie jesteś uwiązana/uwiązany warunkami ubezpieczenia obowiązującymi na Twojej uczelni.
 • Wybierasz wariant, który w największym stopniu spełnia Twoje oczekiwania.
 • Polisa jest elektroniczna, otrzymujesz ją na adres e-mail oraz do swojego konta klienta.
 • Nie musisz chodzić do dziekanatu wpłacać tam składki, dopytywać o warunki oraz o zgłaszanie szkód i roszczeń - wszystko masz online.
 • Do dyspozycji masz wsparcie merytoryczne swojego dedykowanego Pośrednika Bezpieczny.pl.
 • Szkody zgłaszasz za pomocą konta klienta, formularza szkód lub na infolinii.
 • Polisy NNW Studenta na uczelniach zazwyczaj mają sumy ubezpieczenia do 20 tysięcy złotych. U nas zaczynamy ofertę od 24 tysięcy złotych!
 • Otrzymujesz od nas rabat 10% jeśli kupując polisę wpiszesz Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02202 za to, że jesteś świadomym klientem i dbasz o swoje bezpieczeństwo.
 • Rozszerzenie ubezpieczenia o OC na praktyki zaczyna się już od 6,30 zł za rok!
 • Korzystasz z jednej z najlepszych polis ubezpieczenia NNW dla studentów dostępnej na rynku i na dodatek oferowanej przez wiodącego międzynarodowego ubezpieczyciela Generali.

Pośrednik Bezpieczny.pl zdradza co jeszcze warto wiedzieć o ubezpieczeniu NNW studenta?

Bez względu na to czy jesteś studentem, czy masz dziecko w szkole lub przedszkolu - pamiętaj, że ubezpieczenie NNW Szkolne i NNW Studenta są ubezpieczeniami dobrowolnymi! Oznacza to, że nikt nie może narzucić Ci obowiązku zawarcia takiej polisy, czy to w formie grupowej, czy indywidualnej. Ubezpieczenie musi wynikać ze świadomej potrzeby zapewnienia sobie bezpieczeństwa i stabilności finansowej w sytuacji wypadku.

Pośrednik Bezpieczny.pl radzi - jeżeli już ubezpieczyłeś się na uczelni lub swoje dzieci w szkole, to pamiętaj że w każdej chwili możesz się doubezpieczyć! Życie i zdrowie ludzkie (w przeciwieństwie do mienia) są bezcenne więc w przypadku złamania ręki, zwichnięcia nogi lub pobytu w szpitalu przysługuje nam świadczenie z każdej zawartej polisy ubezpieczeniowej. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby mieć dwa lub więcej ubezpieczeń NNW/ubezpieczeń na życie.

Pomimo, że ubezpieczenie NNW Studenta jest dobrowolne, to jest prawie pewne, że idąc na praktyki przydzielony Ci opiekun praktyk będzie chciał zobaczyć Twoją polisę NNW. Dodatkowo pracodawca może wymagać od Ciebie ubezpieczenia OC na praktyki. Jeśli przystąpisz do ubezpieczenia grupowego NNW na uczelni, to sprawę pierwszego ubezpieczenia masz załatwioną. Jednak ubezpieczenie OC będziesz musiał prawdopodobnie zorganizować sobie sam. Kupując nasze ubezpieczenie z rabatem za Kod Pośrednika Bezpieczny.pl możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu! Kup polisę w pakiecie NNW Studia + OC Praktyki.

Zastanawiasz się dlaczego nasza oferta jest tak tania, a w zamian otrzymujesz tak dobre warunki ochrony? Ponieważ Twoja składka w całości przekazywana jest na ochronę ubezpieczeniową i nie finansujesz nią żadnych darowizn czy funduszy prewencyjnych dla osób trzecich.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.Bezpieczny.pl