NNW Przedszkolne

Ubezpieczenie NNW Przedszkolne

Czy dla rodziców istnieje większy i cenniejszy skarb aniżeli ich dzieci? Kiedy dziecko wchodzi w wiek przedszkolny staje naprzeciw wielu wyzwaniom rzucanym mu przez nowy świat. Nowe miejsca, nowi ludzie, nowe zabawki i wiele nowych nieznanych dotąd emocji. Każdy rodzic chce dla niego jak najlepiej - chce aby było szczęśliwe i bezpieczne. Pozwól nam pomóc w zapewnieniu jego bezpieczeństwa. Kupując NNW przedszkolne powinniśmy wiedzieć, że poza złamaniami, zwichnięciami i skręceniami ubezpieczenie powinno zagwarantować naszemu dziecku również świadczenia za pobyt w szpitalu w wyniku choroby lub w przypadku diagnozy poważnej choroby. Wystarczy, że jeden szkrab przyjdzie do przedszkola przeziębiony, a epidemia jest murowana. Dlatego kierując się wyborem ubezpieczenia NNW dla swojego dziecka rozważ takie, które choć częściowo pomoże w sytuacjach chorobowych. Nieszczęśliwe wypadki są także ważne, bo przecież wiadomo, że okres przedszkolny jest czasem podwyższonej aktywności u dziecka. Zapewnij mu świadczenia nawet do 500 zł za 1% uszczerbku na zdrowiu, do 100 zł za dzień pobytu w szpitalu i nawet do 7500 zł na zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji. Ubezpieczenie NNW przedszkolne wybierz z głową i miej pewność za co płacisz.

Poznaj ofertę NNW dla dzieci w wieku przedszkolnym w AXA - Bezpieczny.pl

NNW dla Przedszkoli AXA Bezpieczny.pl

Dlaczego ubezpieczenie NNW Przedszkolne w AXA jest lepsze?

 • Ubezpieczenie NNW Przedszkolne gwarantuje nam dostęp do pięciu wariantów ochrony. Nie jesteśmy już "uwięzieni" w obrębie tylko jednego wariantu, który został wybrany przez przedszkole. To nasze dziecko i to my decydujemy jak szeroki zakres ochrony chcemy mu zapewnić.
 • Ubezpieczenie NNW obowiązuje przez 24h / 7 dni w tygodniu / na całym świecie.
 • Ochrona działa również w obrębie sekcji sportowych do których uczęszcza nasze dziecko.
 • Ubezpieczenie kupujemy bez wychodzenia z domu w formie online. Dzięki temu możemy bez przeszkód zapoznać się z warunkami przed zakupem ubezpieczenia.
 • Polisa jest w całości dokumentem elektronicznym. Mamy do niej bezpośredni dostęp z poziomu konta klienta, a także otrzymujemy ją na nasz adres e-mail.
 • Cała obsługa szkód oraz ubezpieczenia odbywa się online. Nie musimy już o nic prosić się w sekretariacie.
 • Do naszej dyspozycji pozostaje dedykowany Opiekun Bezpieczny.pl, który służy nam wsparciem merytorycznym.
 • Szkody rozpatrywane są na podstawie skanów lub zdjęć z dokumentacji medycznej poszkodowanego.
 • Gwarantujemy Ci rabat 10% po użyciu Kodu Opiekuna Bezpieczny.pl 02202, na wszystkie ubezpieczenia Twoich dzieci, a także na ubezpieczenia turystyczne.
 • Możesz dodatkowo rozszerzyć ubezpieczenie swojego dziecka o świadczenia za operacje medyczne oraz świadczenia assistance na wypadek ugryzienia przez kleszcza .
 • W obrębie jednej polisy możesz ubezpieczyć wszystkie swoje dzieci. Możesz wybrać każdemu z nich osobny wariant, bez względu czy uczy się w szkole, czy w przedszkolu.
 • Korzystasz z jednej z najlepszych polis ubezpieczenia NNW dla oświaty dostępnej na rynku i na dodatek oferowanej przez wiodącego międzynarodowego ubezpieczyciela AXA.

Co warto jeszcze wiedzieć o ubezpieczeniu przedszkolnym dla dziecka?

Pamiętaj, że ubezpieczenie NNW Przedszkolne jest ubezpieczeniem dobrowolnym! Nikt nie może zmusić Cię do ubezpieczenia dziecka, ani tworzyć barier typu "bez NNW dziecko nie pojedzie na wycieczkę". Jedynie wycieczki zagraniczne podlegają obowiązkowi ubezpieczenia, natomiast wycieczek krajowych takie obostrzenia nie obejmują.

Jeżeli już ubezpieczyliśmy dziecko w przedszkolu, to wciąż możemy wykupić mu kolejną polisę indywidualną w AXA. Życie i zdrowie jest bezcenne więc w razie wypadku dziecku przysługiwać będą dwa świadczenia - z polisy indywidualnej i polisy grupowej. W takiej sytuacji (czego nikomu nie życzymy) będzie bardzo dobra okazja, aby przekonać się o jakości obu posiadanych ubezpieczeń i zobaczyć która polisa lepiej chroni naszą pociechę.

Uważaj na polisy z tzw. progresją! Na rynku pojawiły się oferty, które na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo dobrze. Wysoka suma ubezpieczenia i świadczenia "do 750 zł za 1% uszczerbku na zdrowiu" przyciągają uwagę. Jednak te polisy mają często formułę świadczeń progresywnych. Co to oznacza? Za drobne urazy (gdzie uszczerbek na zdrowiu nie przekroczył np. 10%) świadczenie może wynieść np. 100 zł za 1%. Natomiast świadczenie w wysokości 750 zł za 1% dedykowane jest dla urazów, w których uszczerbek na zdrowiu przekroczył 100%, czyli dziecko powinno mieć połamane obie ręce, obie nogi, miednicę i kręgosłup, aby osiągnąć taki wysoki poziom uszczerbku na zdrowiu. W AXA nie stosujemy schodków progresyjnych!

Zwróć uwagę na świadczenie za pobyt dziecka w szpitalu. Większość ubezpieczeń przewiduje takie świadczenie, ale tylko gdy pobyt w szpitalu spowodowany jest nieszczęśliwym wypadkiem. W AXA dostajesz w podstawie ubezpieczenia ochronę rozszerzoną o świadczenia za pobyt dziecka w szpitalu w wyniku choroby! Ważne jest także od którego dnia ubezpieczyciel w ogóle wypłaci świadczenie. W AXA pobyty w szpitalu w wyniku NNW płatne są już od 1. dnia pobytu! Natomiast pobyty w szpitalu w wyniku choroby płatne są ryczałtem po upływie 5. dnia hospitalizacji.

Słyszeliście o świadczeniach "za pogryzienie przez owada"? A czy wiecie, że w większości konkurencyjnych firm, aby otrzymać takie świadczenie z NNW Przedszkolnego dziecko powinno być hospitalizowane przez min. 48 godzin? Za sam fakt ugryzienia, użądlenia, pokąsania ubezpieczyciel nie zapłaci! Chyba, że wybierzesz rozszerzenie assistance w AXA, które zagwarantuje Twojemu dziecku REALNE świadczenia na wypadek ugryzienia przez kleszcza. Bez żadnych haczyków i wymogów dotyczących pobytu w szpitalu!

Zastanawiasz się dlaczego nasza oferta jest tak tania, a w zamian otrzymujesz tak dobre warunki ochrony? Ponieważ Twoja składka w całości przekazywana jest na ochronę ubezpieczeniową i nie finansujesz nią żadnych darowizn czy funduszy prewencyjnych dla osób trzecich.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.Bezpieczny.pl