Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02202


  • Kod Pośrednika Bezpieczny.pl uprawnia Cię zawsze do 10% zniżki na ubezpieczenia NNW w Generali oraz AXA na Bezpieczny.pl,
  • Kod dedykowanego Pośrednika Bezpieczny.pl to także gwarantowane 10% zniżki na ubezpieczenia samochodów, domów, mieszkań, turystyczne oraz na ubezpieczenia na życie dostępne na Bezpieczny.pl,
  • Kod Lokalnego Pośrednika Bezpieczny.pl można używać wielokrotnie przy zakupie różnych polis,
  • Kod Pośrednika Bezpieczny.pl oraz polisa NNW dla dziecka (do 16 roku życia), to także 50 zł dodatkowej zniżki na ubezpieczenie samochodu w Generali Bezpieczny.pl,
  • Pośrednik Bezpieczny.pl gwarantuje Ci także 3% dodatkowej zniżki na kolejną polisę, jeśli tylko posiadasz aktywne ubezpieczenie z linii Generali Bezpieczny.pl,
  • Kod rabatowy Bezpieczny.pl można użyć także do przedłużenia wygasających polis, dla nich rabat w wysokości 10% także się naliczy,
  • Kod pośrednika Bezpieczny.pl możesz przekazać również swojej rodzinie i znajomym, aby i oni mogli cieszyć się najlepszymi ubezpieczeniami w najniższej cenie,
  • Kod Pośrednika Bezpieczny.pl gwarantuje Ci naszą profesjonalną pomoc merytoryczną oraz przy zgłaszaniu szkód i roszczeń,
  • Weź ze sobą na drogę kod rabatowy Bezpieczny.pl i nie przepłacaj za ubezpieczenia!

Rabat dedykowany jest dla rodziców i studentów, którzy świadomie wybierają ubezpieczenia dla siebie i swoich dzieci. Nie jest sztuką zawrzeć byle jakie ubezpieczenie NNW. Najważniejszym jest poznanie warunków ubezpieczenia, aby w razie ewentualnej szkody wiedzieć za co odpowiada ubezpieczyciel. Czy wiesz, że ponad połowa wypadków nie jest zgłaszana, ponieważ rodzice i studenci nawet nie wiedzą, że dane zdarzenie wchodzi w zakres ich polisy? Teraz masz niepowtarzalną szansę, aby nie znaleźć się w tych 50%. Teraz możesz dokładnie poznać warunki ubezpieczenia w Generali Bezpieczny.pl ! Zanim zawrzesz ubezpieczenie, zapoznaj się z jego warunkami i tabelą świadczeń. Oceń swoje potrzeby i dostosuj zakres ochrony do swoich oczekiwań. Kup ubezpieczenie rozsądnie, a przede wszystkim bądź świadom zakresu ochrony ubezpieczeniowej. Nie kupuj kota w worku! Polisa ubezpieczeniowa jest jak każdy produkt – ma swoje mocne i słabe strony. Poznaj je zanim dokonasz świadomego wyboru. Pośrednik Bezpieczny.pl zaprasza!


KUP UBEZPIECZENIE Z RABATEM 10% – KOD POŚREDNIKA BEZPIECZNY.PL 02202