• Kod opiekuna Bezpieczny.pl uprawnia Cię zawsze do 10% zniżki na ubezpieczenia NNW w AXA,
  • Kod opiekuna Bezpieczny.pl uprawnia Cię także do 10% zniżki na ubezpieczenia turystyczne w AXA,
  • Kod opiekuna Bezpieczny.pl możesz użyć także przy zawieraniu ubezpieczenia na życie,
  • Kod opiekuna Bezpieczny.pl można używać wielokrotnie przy różnych polisach,
  • Kod opiekuna Bezpieczny.pl można użyć także do przedłużenia wygasających polis wznowieniowych,
  • Kod opiekuna Bezpieczny.pl możesz przekazać rodzinie i znajomym, aby także mogli cieszyć się najlepszymi ubezpieczeniami w najniższej cenie,
  • Kod opiekuna Bezpieczny.pl gwarantuje Ci naszą profesjonalną pomoc merytoryczną oraz przy zgłaszaniu szkód i roszczeń,
  • Weź ze sobą na drogę kod rabatowy / kod opiekuna Bezpieczny.pl i nie przepłacaj za ubezpieczenia!

Rabat dedykowany jest dla rodziców i studentów, którzy świadomie wybierają ubezpieczenia dla siebie i swoich dzieci. Nie jest sztuką zawrzeć byle jakie ubezpieczenie NNW, najważniejszym jest poznanie warunków ubezpieczenia, aby w razie ewentualnej szkody wiedzieć za co odpowiada ubezpieczyciel. Czy wiesz, że ponad połowa wypadków nie jest zgłaszana, ponieważ rodzice i studenci nawet nie wiedzą, że dane zdarzenie wchodzi w zakres ich polisy. Teraz masz niepowtarzalną szansę, aby nie znaleźć się w tych 50% i dokładnie poznać warunki ubezpieczenia w AXA!